درباره ی فیلافل

با توجه به افزایش قیمت دلار و کاهش قدرت خرید مردم عزیزمان، گروهی از دانشجویان و متخصصان دانشگاهی از رشته های مختلف به فکر ایجاد بستری مطمئن و قابل اعتماد برای معرفی کالاهای با کیفیت ایرانی که با قدرت خرید و سطح درآمدی قشر های مختلف مردم همخوانی داشته باشد، افتادند. تیم فیلافل، به پشتوانه دانش فنی در حوزه بازاریابی دیجیتال و طراحی سایت تخصصی مجله فروشگاهی برای معرفی کالاهای خاص آمیخته با فرهنگ و تمدن ایرانی اقدام به راه اندازی استارت آپی به همین نام یعنی “فیلافل” نمود.
هدف از راه اندازی فیلافل، معرفی بهترین و خاص ترین کالاهای ایرانی در حال عرضه در بازارهای سنتی و مجازی ایرانی در سراسر کشور، جهت سهولت دستیابی علاقمندان به خرید کالا های خاص ایرانی برای خود یا به عنوان هدیه روز های خاص برای دوستان و خانواده، در بزرگترین، محبوب ترین و در دسترس ترین شبکه اجتماعی یعنی اینستاگرام و بستر وب در وبسایت فیلافل می باشد. از نقاط قوت و تمایز فیلافل با دیگر کسب و کارهای اینترنتی، امکان مشاهده و بررسی تجربه شخصی تیم فیلافل و نظرات تمامی کاربران و بازدیدکنندگان خریدار محصول های معرفی شده در شبکه های اجتماعی و وبسایت فیلافل می باشد.
دقت داشته باشید، فیلافل با ارائه نقد و بررسی متفاوت محصولات ارائه شده در پیج های مختلف اینستاگرامی فروش کالاهای ایرانی و یا سایت های فروشگاهی فروش محصولات خاص و منطبق با فرهنگ ایرانی، دیدی بسیار متفاوت و جامع به بازدیدکنندگان و مشتریان خرید محصولات ایرانی می دهد. گروه فیلافل سعی بر این دارد تا با ارائه عکس ها و نقطه نظرات کاربردی و متفاوت خود، بینش خریداران کالاهای باکیفیت ایرانی از فروشگاه های مجازی شامل سایت های فروشگاهی یا پیج های فروش محصولات ایرانی در اینستاگرام را نسبت به نقاط قوت و نقاط ضعف این محصولات با بررسی منطقی قیمت فروش محصولات ایرانی در پیج ها و سایت های مختلف فروشگاهی آگاه کند.
مهم ترین شعار تیم فیلافل برای بازدیدکنندگان و خریداران کالاهای باکیفیت ایرانی ، “راحت بپسندید!” می باشد. زیرا تمامی محصولات معرفی شده در سایت و شبکه های اجتماعی فیلافل، قبل از درج و معرفی در فیلافل، به طور کامل و بسیار حساس توسط تیم فیلافل مورد ارزیابی و مقایسه با سایر محصولات ارائه شده در گروه بندی مشابه در شبکه های اجتماعی یا سایت های فروشگاهی قرار گرفته است. بنابراین محصولات و کالاهای ایرانی معرفی شده در وبسایت فیلافل و شبکه های اجتماعی آن با حساسیت خاصی انتخاب و با دیدی متفاوت برای علاقمندان و بازدیدکنندگان ارائه شده است.
یکی از سخت ترین قسمت های فروش محصولات، بازاریابی و تعیین بازار هدف جهت افزایش تاثیر گذاری و نهایتا افزایش فروش محصولات فروشندگان می باشد. تیم فیلافل با پیاده سازی روش های نوین بازاریابی دیجیتالی در فضای مجازی، بهترین بازار هدف فروشگاه های محصولات ایرانی را در شبکه های اجتماعی و سایت خود جمع آوری نموده است. فروشگاه های مجازی فروش محصولات و کالاهای ایرانی می توانند با سفارش معرفی محصولات خود در سایت و شبکه های اجتماعی فیلافل، در سریع ترین زمان ممکن، افزایش تاثیر گذاری و فروش محصولات خود را مشاهده نمایند. راه های ارتباطی فروشگاه ها برای علاقمندان به معرفی محصولات ایرانی خود در سایت و شبکه های اجتماعی فیلافل در صفحه تماس با ما قرار داده شده است.