فروشگاه اینترنتی صنایع دستی و کالاهای ایرانی فیلافل جهت رفاه حال مشتریان گرامی شرایط و ضوابطی در نظر گرفته است. لطفا پس از مطالعه موارد زیر، به ثبت سفارش و خرید از فروشگاه فیلافل اقدام نمایید.

  • جهت خرید محصول، ابتدا از قسمت بالا، سمت راست در صفحه ی اصلی گزینه ثبت نام به عنوان مشتری را انتخاب کرده و مراحل ثبت نام و عضویت را تکمیل فرمایید. سپس وارد حساب کاربری خود شده و محصول مورد نظر را به سبد خرید بیفزایید و ادامه ی روند خرید را انجام دهید.
  • خریداران در تمامی روزهای هفته و در 24 ساعت شبانه روز امکان خرید از وب سایت را دارند.
  • لطفا توجه فرمایید که هنگام سفارش کالا، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل فرمایید.آدرس ارسالی کالا باید دقیق وارد شود. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.
  • سایت فروشگاهی فیلافل در صورت:

-وجود ایراد و زدگی

-مغایرت فنی و یا معیوب بودن کالا

-مغایرت مشخصات ظاهری  اعم از محتوا، لیبل، رنگ و غیر اصل بودن کالا، با اطلاعات موجود در سایت

پس از تایید کارشناسان فیلافل جهت مرجوع کالا به دلایل گفته شده در بند قبل، هفت روز ضمانت بازگشت کالا در نظر گرفته است. بنابراین از خریداران محترم خواهشمندیم، هنگام تحویل کالایی که سفارش داده اند، دقت فرمایند. بعد از گذشت این مدت زمان فیلافل مسئولیتی در قبال مشکل به وجود آمده ندارد.

  • اگر موجودی کالایی بعد از ثبت سفارش مشتری، به اتمام برسد و امکان شارژ مجدد وجود نداشته باشد،مبلغ پرداختی توسط مشتری، حداکثر ظرف مدت سه روز کاری به حساب وی بازگردانده می شود.
  • در صورت بروز تاخیر در مدت زمان تحویل، خریدار می تواند حداکثر طی سه روز کاری بعد از موعد مقرر، با شماره تلفن های  0905774842 – 02128427539 تماس گرفته تا همکاران ما در فیلافل علت تاخیر به وجود آمده را پیگیری و اقدامات لازم جهت رفع مشکل را به عمل آوردند.

امیدواریم با مطالعه شرایط گفته شد، خرید خوبی را از فروشگاه اینترنتی صنایع دستی و کالاهای ایرانی فیلافل انجام دهید.