گالری افروزه

گالری افروزه

گالری افروزه تولید کننده محصولات سوزن دوزی می باشد. این محصولات شامل آویز، پابند، بندعینک، دستبند، سرویس سوزن دوزی، شال های آینه کاری، فرش و بسیاری از محصولات زیبای دیگر می باشد.

سوزن دوزی یکی از صنایع دستی و هنرهای ایرانی است که با نخ وسوزن روی پارچه ودیگر بافت ها انجام میگیرد. این هنر در ایران بیشتر در استان سیستان و بلوچستان (بلوچ ها)و بعضی از مناطق دیگر ایران همچون اصفهان(ارامنه)، بختياري ها، شمال كشور(تركمن‌ها)، خراسان و يزد( زرتشتيان يزد) انجام مي‌شود.

گالری آفا

گالری آفا

دو خانم هنرمند به نام های فائزه و آتوسا گالری آفا را در سال 1397 تاسیس کردند. محصولات چوبی این پیج شامل تابلو، آینه پایه دار و دیواری، آویز دیواری، شلف، جا کلیدی، مگنت و همچنین سفارشات تصویرسازی با موضوعات اختصاصی مشتریان می باشد.

این محصولات زیبا و البته هنرمندانه و خاص تلفیقی از معرق، تصویرسازی و همچنین نقاشی است.

در فروشگاه فیلافل می توانید با دستسازه های این دو هنرمند عزیز بیشتر آشنا شوید.

فرهاد وودکرفت

فرهاد وودکرفت

صنایع دستی فرهاد، طراح و تولید کننده انواع دکوراتیوهای چوبی می باشد. این دکوراتیوها شامل انواع ساعت های دیواری، شلف و قفسه و … می باشد. این دکوراتیوها را می توان در همه ی قسمت های منزل قرار داد و تغییرات چشمگیری که در دکوراسیون منزل به وجود می آید را مشاهده کرد. آشپزخانه، پذیرایی و اتاق خواب ها می توانند با استفاده از انواع دکوراتیوهای چوبی متفاوت تر از قبل شوند.

دستسازه های کیوت مون

دستسازه های کیوت مون

مگنت یخچال آهنربایی که رو یخچالی هم نامیده می شود، در انواع طرح ها ساخته می شود. مگنت های یخچال با خمیر چینی،مگنت های فانتزی، مگنت یخچالی شیشه ای، مگنت عکس دار، مگنت هایی به شکل حروف و اعداد و مگنت های نمدی و از جمله متداول ترین مگنت های مغناطیسی موجود هستند.

گالری کیوت میون طراح و سازنده انواع مگنت های مغناطیسی با طرح های خاص و
تماماً کار دست هستند و با متریال اورجینال فیمو استدلر آلمان ساحته شده اند.