سایت جامع فروشگاهی فیلافل جهت ایجاد تعامل هر چه بهتر بین فروشگاه ها و خریداران و جلب رضایت هر دو طرف، قوانین و ضوابطی وضع نموده است. از فروشندگان صنایع دستی و کالاهای ایرانی و هنرمندان محترم خواهشمندیم با مطالعه موارد زیر، به افزایش فروش خود از طریق سایت صنایع دستی فیلافل و کسب رضایت مشتریان، کمک نمایند.

 1. فروشندگان صنایع دستی جهت ایجاد پنل کاربری در سایت لازم است: ابتدا به عنوان فروشنده در سایت فیلافل، ثبت نام نمایند. (جهت آشنایی با نحوه ی ثبت نام فروشندگان به لینک …. مراجعه نمایید). سپس با شماره تلفن 09050774842 از طریق پیام رسان تلگرام لازم است به کارشناسان ما در بخش بازاریابی و فروش عضویت خود را اطلاع دهند تا حساب کاربری و پنل فروشگاه مورد نظر تایید گردد.
 2. پس از تایید صحت اطلاعات و عضویت، حساب کاربری شما جهت وارد کردن محصولات آماده خواهد شد. با مراجعه به لینک … با تنظیمات پنل کاربری و نحوه ی ایجاد محصولات خود در سایت فیلافل آشنا خواهید شد.
 3. فروشندگان محترم، لازم است تمام ویژگی های دقیق محصولات اعم از ابعاد، وزن، نحوه ی نگه داری و سایر نکات مورد نیاز را در توضیحات محصول قید نمایند تا مشتریان بتوانند با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهند.
 4. شرط اصلی امکان ثبت نام فروشگاه ها در سایت فیلافل، “ایرانی و باکیفیت بودن” بودن محصولات است. یعنی فیلافل صرفا از کالاهای ایرانی حمایت می کند.
 5. به روز رسانی قیمت محصولات بر عهده ی فروشگاه ها می باشد.
 6. مسئولیت ارسال و تحویل کالا به مشتری بر عهده ی فروشگاه می باشد.
 7. پس از ثبت سفارش توسط مشتری، فروشگاه ها موظف هستند طی 3 الی 5 روز پس از ثبت سفارش، کالای سفارش داده شده را به خریدار تحویل دهند.
 8. محصولات پس از تایید نهایی کارشناسان متخصص ما در تیم فیلافل، در صورت عدم مغایرت با قوانین فیلافل بر روی سایت به نمایش گذاشته می شود.
 9.  تسویه با فروشندگان، حداکثر یک هفته پس از درخواست تسویه از جانب فروشندگان، انجام می شود.
 10. فیلافل برای بسیاری از محصولات در صورت:
  -وجود ایراد، زدگی و پارگی
  -مغایرت مشخصات ظاهری با اطلاعات موجود در سایت
  هفت روز ضمانت بازگشت کالا در نظر گرفته است، لذا طی این مدت فروشگاه موظف است اقدام لازم جهت تعویض یا عودت کالا را انجام دهد.